Biblioteksbussen tur 7 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 7.

Onsdagar

Datum: 17/8, 14/9, 12/10, 9/11, 7/12

Ort Hållplats Tid
Frösön Arnljotskolan 08.30 - 11.00
Stadsdel Norr Förskolan Stadsdel Norr 12.30 - 13.00
Hökbäck Klingerauge 13.25 - 14.50
Hölje Brorsson 13.55 - 14.10
Palleråsen Erik Olsson 14.20 - 14.35
Svanamyren Edholm 15.50 - 16.00
Lillsjöhögen Förskolan 16.10 - 17.00
Brynje Jacobsson 17.20 - 17.35
Bringåsen Skolan 17.45 - 18.00

Språk