Biblioteksbussen tur 15 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 15.

Onsdagar

Datum: 2/2, 2/3, 30/3, 27/4, 25/5, 22/6

Ort Hållplats Tid
Frösön Fröhuset 12.20 - 13.00
Lugnvik Mjölnargränds förskola 13.15 - 13.45
Stadsdel Norr Jägarvallens förskola 13.55 - 14.40
Hållsta Verkstaden 15.10 - 15.30
Pilgrimstad Hållplatsen 16.45 - 17.25
Börön Carlsson 17.40 - 17.50
Valne Mattsson 17.55 - 18.15
Haga Ekberg 18.20 - 18.35
Rossbol Busshållplatsen 18.40 - 19.00

Språk