Biblioteksbussen tur 1 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 1.

Måndagar

Datum: 10/1, 7/2, 7/3, 4/4, 30/5

Ort Hållplats Tid
Brunflo Storvikens förskola 09.20 - 10.00
Brunflo Dungens förskola 10.05 - 10.25
Måläng Rydén 10.40 - 11.00
Racksjön Halvarsson 12.05 - 12.20
Backen Före detta skolan 12.35 - 12.50
Fillsta Busshållplatsen 13.00 - 13.15
Frösön Fröja förskola 13.30 - 13.50
Frösön Förskolan Emanuel 13.55 - 14.20