Biblioteksbussen tur 2 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 2.

Tisdagar

Datum: 11/1, 8/2, 8/3, 5/4, 3/5, 31/5

Ort Hållplats Tid
Frösön Lövsta förskola 09.40 - 10.15
Frösön Frösödals förskola 10.25 - 11.00
Tandsbyn Före detta Husqvarna AB 11.40 - 12.15
Tand Alfredsson 12.20 - 12.50
Norrböle Vägskälet 13.15 - 13.35
Våle Gamla skolan 15.00 - 15.15
Flatnor Bodsjö kyrka 15.40 - 16.10
Höviken Vägskälet 16.35 - 16.45
Berge Rindberg 17.00 - 17.15
Loke Gabrielsson 17.25 - 17.45
Bleka Vägskälet 17.50 - 18.00