Biblioteksbussen tur 10 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 10.

Tisdagar

Datum: 25/1, 22/2, 22/3, 19/4, 17/5, 14/6

Ort Hållplats Tid
Frösön Arnljotskolan 08.30 - 11.00
Frösön Rådmansparkens förskola 13.15 - 13.55
Bällsta-Rasten Rastebys garage 14.15 - 14.35
Brattåsen Andersson 14.40 - 14.50
Öd (Marieby) Busshållplatsen 15.00 - 15.20
Vålbacken/Solberg Busshållplats Vålbacken 15.30 - 15.45
Ede Altbäck 15.50 - 16.05
Haxäng Stjernström 17.05 - 17.20
Lötbacken Emil Pers 17.25 - 17.35
Lunne Bygdegården 17.45 - 18.05
Optand Före detta Missionshuset 18.20 - 18.35
Torvalla by Torvalla bystuga 18.40 - 19.00