Biblioteksbussen tur 6 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 6.

Tisdagar

Datum: 18/1, 15/2, 15/3, 12/4, 10/5, 7/6

Ort Hållplats Tid
Torvalla Kronans förskola 09.00 - 09.45
Torvalla Kärvens förskola 09.50 - 10.30
Körfältet Regnbågens förskola 12.20 - 12.40
Lugnvik Brittsbo förskola 12.55 - 13.35
Häggenås Häggenås livs 14.10 - 14.30
Munkflohögen Haugskott 15.00 - 15.20
Storbränna Före detta skolan 16.25 - 16.40
Norderåsen Nathanaelsson 16.55 - 17.20
Husås Bussvändplatsen 17.40 - 18.00
Ringsta Föreningshuset 18.05 - 18.25