Biblioteksbussen tur 4 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 4.

Torsdagar

Datum: 13/1, 10/2, 10/3, 7/4, 5/5, 2/6

Ort Hållplats Tid
Frösön Östersunds Waldorfskola 08.30 – 10.50
Odensala Lillgårdens förskola 13.00 – 13.30
Odensala Radio Jämtland 13.35 – 14.20
Granbo Busshållplatsen 16.05 – 16.15
Näslägden Eriksson 16.25 – 16.35
Österåsen Gamla skolan 16.55 – 17.15
Häggenås Häggenås livs 17.30 – 18.00
Häggenås Gamla Gästis 18.05 – 18.30