Biblioteksbussen tur 11 2022

Här hittar du tidtabellen för biblioteksbussen, tur 11.

Onsdagar

Datum: 26/1, 23/2, 23/3, 20/4, 18/5, 15/6

Ort Hållplats Tid
Frösön Östbergets förskola 12.30 - 13.15
Fannbyn Sågplan 13.35 - 13.50
Svedje Jonsson 14.00 - 14.20
Bjärme Knuten 14.45 - 15.00
Bjärme Andelsladugården 15.05 - 15.25
Grönviken ICA 15.30 - 15.50
Viken Olofsson 16.55 - 17.05
Sinnberg Gäle-Sinnberg bystuga 17.10 - 17.30
Fåker Kvarnvägen 17.40 - 18.00
Tandsbyn Bygdegården 18.15 - 18.30
Ångsta Meteoritcenter 18.40 - 19.00